jirka F

Chystáte už se na slet čarodějnic a táborový oheň a nad ním opékající se buřt?

Já tedy ano vatra už je připravena a táborový oheň snad také pořádá to SDH.

Drap: Myslím tím pálení čarodějnic s ohínkem na opékání párků.

Nejlepší odpověď
da ny

Ne, už mne to nebere (nezajímá)…
Zahradu, na opékání a grilování, už nemám.
Na návštěvu, tam kde je ta možnost nejdu.
POLETÍM kolem 19.h, na 3 hodiny, do práce. 😉

Další odpovědi
elkon

Ne, mám jinou činnost.

Drap

Táborový oheň je při táboření a ne při nějakém sletu čarodejnic. Osobně se nikam zatím nechystám a žádné buřty nebudou.

Savier

Vůbec.

Tonda Káňa

Ne.

quentos

Ne. To snad pamatuju naposled v dětství.

Filip84

A Ty se ptáš, jestli se píše katolík nebo katholík, jo? Tak to alespoň napiš česky, prde: „Chystáte se už na slet čarodějnic, táborový oheň a opékání buřtů nad ním? Já, tedy, ano: vatra už je připravena, táborový oheň snad také a pořádá to místní SDH.“, ne!? 🙄🤓

Ne.

Za prvé, nevím o tom, že by to někdo někde kolem nás dělal. Za druhé, kolektivní „sporty“ já nerad. Za třetí, karcinogenní „opékáček“ opečený nad karcinogenním ohněm já nerad. A, za čtvrté – jak poznamenal quentos – je to akce pro děti a puboše, tak jim tam nebudu dělat „křena“. 🙄

Ale Ty jdi, akorát si s sebou neopomeň vzít várnici kakaovýho nápoje! 😎🤪 Napíšu quentosovi, ať napíše svý ségře, že přijedu na návštěvu a půjdeme spolu čumět do kanálu! 😎😜😜😂

EKSOT123

Obec mi sice pozvala zvací SMS, bohužel se teď domů na Vysočinu nedostanu. Jo, sice už to není co to bývalo, ale pořád to ještě v naších končinách bývá velké – soudek, buřty, velká vatra,…

led

Len choďte, aliendrone už čaká 😄 😁

Arcimozek

Ne, nejsem pohan, mojí jedinou vírou je víra v sebe sama a ve veliký vesmír.

jirka F

Quentosi: Na vysvětlení: U nás ve vsi je to takový rituál že tam chodí i dospělé osoby.

jirka F

Filip84: no tak tradice teda.

Filip84

jyřýk🤪: No, ne „teda“! 🙄👿 Proč používáš slova, když neznáš jejich význam? 🙄 A ještě se staráš o to, čemu nerozumíš, a po čem je Ti úplný hovno? 🙄🤪🤓

Filip84

jyřýk🤪: Vás tam náčelník místního SDH zbičuje, a na jeho pokyn začnete hromadně souložit? No ne, že píšeš o rituálu… Snad máte tradici, ne, vole!? 🤦‍♀️🤓🤪

Proč používáš slova, když neznáš jejich význam!? 🙄🤓🤪