Rokio

Dodržel jsem slib do konce minulého měsíce nebýt aktivní na Odpovědi.cz?

První den abstinence jsem si jenom přečetl zprávu od jednoho uživatele tohoto webu. Neodepsal jsem mu ale, takže jsem aktivní nebyl. Dále mi psal jeden další uživatel, avšak tomu jsem neodpovídal, ani jsem jeho zprávy nečetl. Prostě jsem je z doručených dal do kategorie Odpovědi.cz v e-mailu.

Za zmínku stojí skutečnost, že jsem tuto webovou stránku ani nenavštěvoval do konce dubna od určeného dne. Z toho plyne, že jsem zde nemohl kušnit svými nevhodnými otázkami.

Nejlepší odpověď
Filip84

jiný názor

Na co se ptáš, když si sám sobě odpovídáš? 🙄🤪

Když bys se nevrátil, byl by tu větší klid – úplně na rovinu.

Využil jsi ten čas k tomu, abys si opatřil lepší prášky na maniakální stavy? Zjevně ne, viď? 🙈🙄

Další odpovědi
df

jiný názor

No má úcta. Zas je tady.

To snad ne, naši jsou na Floridě a já jsem ňjujorku

Disraeli

ano

Jo, ale vždyť to byl tak týden… To není nic moc. Dej si větši výzvu. Třeba 10 let. 😅

Savier

ne, úplně jsi se na to vykašlal

Zklamal jsi mě.

elkon

jiný názor

**Přestaň otravovat, nikoho nezajímáš, zřejmě jsi takové pako, že to nejsi schopen pochopit. Stále se vnucovat není hodno kultivovaného člověka. **

da ny

Rokio, to to uteklo…
Opět „musím“ přeskakovat v otázkách, ty Tvé plevelné.
😉

df

El🐴: to, co jsi napsal je protimluv. Pako jaksi nemá prostředky uvědomit si sám sebe🙄. Být pako je být podobný zvířeti. 🤟

elkon

Na tvé „chytrosti“ nejsem zvědavej.

df

El🐴: a kdo je zvědavý na tvoje hlouposti?