zjentek

Je moudré balit dámu, která si o to vyloženě říká, neb raději naopak tu, která to nedává vůbec nijak znát?

Neb ještě nějakou úplně jinou 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Odpovědi
elkon

Je ti patnáct, že se na tohle musíš ptát?

Arcimozek

Nejraději nebalit vůbec, pouze obrátit na vesmírnou dráhu, Příteli. I z toho může být „orgasmus“, „spirituální orgasmus“.

df

Bal tu, která tě přitahuje. Pokud to nejde, tak je moudré balit oba tebou zmiňované typy. Teď mi z toho vyplyvlo (zajímavý tvar, viď🧐), že někdy je moudré to a jindy zase ono🫢🤔. Zajímavé, že