Rokio

Je pravda, že jsem šlechta mezi schizofreniky?

Mně to od toho uživatele Odpovědi.cz udělalo velikou radost. Dal tím najevo, jak moc jsem vyjímečný. Jsem elitou mezi lidmi se schizofrení diagnózou.

Co bych měl vykonat, abych v tomto ohledu ještě více pokročil a vyzdvihl se ve společnosti v této oblasti?

Odpovědi
Filip84

No… výjimečný nemusí být nutně v positivním slova smyslu! 😅

To jsou ty Tvoje otázky pořád dokolečka dokola, na stejný brdo. Já bych s Tebou musel strávit hodně času osobně, abych Ti řekl víc. A abych měl jistotu, tak by ani to nestačilo, musel bych Tě vidět, jak bys se choval bez medikace psychotiky. A, jednak, vysadit je fakt nemůžeš, a, potom, i kdybys to udělal, tak než by se výsledek dostavil, uběhly by 2 – 3 měsíce! To není ho na krávu, a už je tele! 🙄

Máš úplně ukázkové myšlení schizofrenika, a když uvážím, že jsi ještě pod medikací psychotiky, tak jsi v tom „až po uši“. Třeba si nespojuješ spojitelné, nerozlišuješ rozlišitelné, přitom nejsi blbý. To „vévoda“ je blbec, úplný a komplexní (ale jinak, než Hlavní mentál!). Ty ne, Ty jsi chytrý, jako opice! Tak? 🤷‍♀️

Plus kde se bere ta Tvá mánie? Ano, může to být nežádoucí účinek psychotik. Může, proto říkám: musel bych Tě poznat osobně a ideálně i bez medikace. Ale nevypadá to, Ty, prostě, trpíš vrtkavostí, potrhlou aktivitou, frakmentisací chování v příčině nevypočitatelných, nepřiměřeně nezbedných, projevů.

To jsou znaky hebefrenní schizofrenie. Ale nepotěším Tě: má, ze schizofrenií, nejhorší prognosu! 🙄🤷‍♀️

Drap

Je to nesmysl!!!!

elkon

Být debillem není nic k chlubení. Ale jak je vidět, přesto se tím někdo pochlubí.