Rokio

Mohl bych pracovat na velvyslanectví?

Podle toho, co napsala jedna uživatelka, splňuji všechny požadavky, až možná na zdravotní způsobilost.

Zde jsou kritéria a jestli je splňuji:

A. české občanství – ano
B. věk 18 let a více – ano
C. plná svéprávnost – ano
D. bezúhonnost – ano
E. alespoň matiruta – ano
F. zdravotní způsobilost – ?

Jinak jsem sice asperger a hypomaniak, ale schizofrenik nikoliv. Když mi psychiatr diagnostikoval psychózu, tak do krve mi tvrdil, že netrpím schizofrenií. Psychotik ale jsem.

Nevím, jestli bych prošel lékařskou prohlídkou, ale už mnoho let nejsem nebezpečný okolí (nepáchám trestnou činnost, ani činnost jinak trestnou) a skutečnost, jestli ohrožuji sám sebe, je sporná. Minimálně jsem nespáchal ani jediný pokus o sebevraždu, i když u mé diagnózy je to častější jev než u schizofrenie a neřežu do sebe žiletkou.

Z toho plyne alespoň, že nejsem nebezpečný lidem okolo sebe a sebe ohružji maximálně tak na přechodech.

Nejlepší odpověď
Filip84

No, Ty jsi schizofrenik, pravděpodobně hebefrenní! 😅 Toho si važ, to je mezi schizofreniky „šlechta“! 🤓😂 Nebo jinak: máš všecky znaky schizofrenického uvažování a lékař se může v diagnose mýlit.

Já jsem poznal za život deset?, tak nějak, schizofreniků, a ani jeden se neřezal žiletkou, ani se nepokusil o sebevraždu. To jsou zase Tvoje nějaké pakoniny! 🙄

I. By Tě nepustil lékař, II. bys přišel o invalidní důchod a III. nějak jsi opomněl znalost angličtiny na úrovni B1 – Ty neumíš ani česky! Tak to neřeš.

Ale mohl bys na ambasádě, takové nebo makové, uklízet. Se přestěhuješ do Prahy, abys mohl uklízet ambasádu? 😈

Další odpovědi
Drap

Nějak jsi zapomněl na tu vysokou školu.

Savier

Jo jo. Určitě 😂😂

elkon

Jedině dementa může něco takového napadnout.

aliendrone

Musím té zklamat. Stát na jehož ambasádu si potajmu myslíš, že by byla pro tebe „ta pravá“, se ve skutečnosti jmenuje PÁKISTÁN, nikoliv Pakistán. Tudíž fakt, ze jsi pako je ti k ničemu a protekce NEBUDE! 😥

Dokonce i kdybys byl nějaká PÁKA (užitečný vynález) by ti to nepomohlo. To proto, že jsi jen BRZDA. Námitku, že i brzda je užitečná (což JE) metu ze stolu tím, že nikoliv MENTÁLNÍ. Smůla, holt jsou ti doživotně souzeny nákupní vozíky. Ale NEZOUFEJ, třeba v nějakém najdeš PROPISKU (tuto možnost nelze vyloučit)! 😂 😂 😂