Rokio

Myslíte si, že by bylo lepší, kdyby tihle výtržníci z krimi článku provolávali Alláh akbar! místo nacistického pozdravu?

Alláh akbar! znamená Bůh je veliký! To je jistě plus. Je to jako kdyby někdo skandoval Pochválen buď Ježíš Kristus.

Zde je odkaz na článek: https://www.no­vinky.cz/clanek/kri­mi-dva-pripady-hajlovani-kdyz-hrala-sparta-chuligani-hlasili-v-metru-stanici-osvetim-40471490
zdroj: novinky.cz

Odpovědi
elkon

Neotravuj svými kravinami, demente.

EKSOT123

Když Hamás na podzim masakroval izraelské vesničany, myslím to NEBYLO žádné plus. Ve druhé sv. válce velká část muslimů fandila Hitlerovi, protože ničil Izraelce. Alláh akbar je jistě proti nacismu velké plus, ale když je nauka špatně, dokáže to plus zcela degradovat.

cappuccino

Neustale provokujes!!Co kdyby sis namisto toho nasel nejakou brigadu a delal neco uzitecneho?
Mas evidentne prilis volneho casu a nudis se! Energie se da vyuzit i jinak!!