Sanndy12

Problém z pásom cudnosti-ManCage

Zdravím,minule som tu písal nejaké otázky ohladom chasity cage,no ja som si teda konkretne kupil ManCage 02 viz:https://sm-bdsm-fetis.heureka­.sk/shots-mancage-chastity-cock-cage-3_5-inch-model/#prehlad/
No ale mám s nou problém taký že sa dá uplne jednoducho odstraniť bez kluča,také dve plugy alebo tyčky ktorými ich pri nasadení spájam tak sa aj po uzamknutí pásu dajú vytiahnuť von a potom sa to pás rozdelí a jednoducho sa dá dať von aj bez odomknutia.Viem mi s tým prosim vás niekto pomôcť aby sa bez kluča nedal dať jednoducho dole? Ak s tým máte nejaké skusenosti alebo rady že čo robím zle alebo ako to fixnuť.Ďakujem a prikladam aj foto:

Odpovědi
Filip84

To je třetí, a k tomu dosti nejapná, řekl bych až blbá, otázka stran klícky na ptáka! 🙄

Všecky podstatné informace už jsi dostal. Kdybys si ráčil pročíst ty odkazy, které jsem Ti tu dal minule, dozvěděl bys se, že klícky na ptáka jsou sexuální pomůcky (hračky) určené ke konsensuálním intimním hrátkám. Jejich smyslem není zabránit tomu, aby si je nositel sundal všemi možnými způsoby, proto poněkud nechápu jednu věc: Ty chceš nosit na ptákovi klícku. Tvá sexuální partnerka s tím souhlasí, že bude Tvůj keyholder?, tak jsem to alespoň pochopil. Fajn. Partnerka Ti zamkne ptáka v klícce, a Ty se pokoušíš tu klícku sundat? Proč? Ty tu klícku nechceš nosit? Tak ji nenos! 🙄🤦‍♀️

Pokud chceš nosit zařízení, které opravdu nesundáš, existují. Jejich cena je ale úplně někde jinde, začínají na stovkách eur, spíš ale počítej s tísícovkou eur, a je to opravdu pás, není to klícka na ptáka, pás, který kryje ptáka, koule, všecko. Musí se pravidelně sundávat, čistit, jedno s druhým.

Obrať se na nějaký sexshop, nejlépe osobně, když nejsi s to si ani zajít na nějaký to fórum, který se nošení pásů cudnosti věnuje – tam by Ti komunita poradila pregnantněji, mají s tím i větší osobní zkušenosti, jedno s druhým. A velmi ochotně, a k tomu to má formu chatu, takže to, co tady řešíš na X otázek, tam vyřešíš v jednom chatu za pár dnů. 🤦‍♀️ Zajdi si do nějakého renomovaného sexshopu, tam jim popiš, jaké požadavky na zařízení cudnosti máš (protože tady, jak vidno, jsi to nenapsal! 🙄) a oni Ti poradí: mají to v popisu práce, jsou za to placeni, je to služba, kterou si zaplatíš. 🤷‍♀️

elkon

Ty máš teda starosti, jen co je pravda. Děs…