Syd

Proč, jakmile se zvedne silnější vítr, tak začnou znít sirény?

Co všechno začne padat či lítat, že kvůli tomu neustále vyjíždějí pravděpodobně hasiči?

Odpovědi
elkon

Používej hlavu, když už nesleduješ co se kolem děje, případně také zpravodajství.

Dochy

Protože se vítr zvednul první středu v měsíci?

Syd

Dochy:
myslím hasičské sirény, možná i policejní. Žiju v Praze a neviděla jsem tady nikdy při větru spadlý vedení tramvají nebo elektriky a je mi divný, proč by to neupevnili tak, aby to nepadalo, navíc by to nutně zabilo spoustu lidí, kdyby to pokaždý padalo, když začne foukat. Stromy ve městě nejsou, tudíž nepadají.