Rokio

Byli jste někdy na záchytce?

Nejlepší odpověď
da ny

ano

Se školou, na exkurzi.

Další odpovědi
jirka F

Ne, jsem abstinent.

Částečný protože na vánoce si dáváme medovinu a na silvestra šampaňské.

Filip84

ne

Jednak: moc nepiju. Ani moc často, ale hlavně ne tolik, abych se dostal do stavu, ve kterém bych se nekontroloval. U mne to ani moc nejde, dřív se pozvracím, což není zrovna žádoucí, alespoň tedy pro mne ne.

Důvodům, pro který se obecně lidi ožerou – aby se nekontrolovali, aby byli veselí, aby zapomněli, osobně nerozumím. Protože docela rozumím psychologii, chápu je, ale osobně to tak nemám. Nemám potřebu se nekontrolovat, veselý jsem i bez čehokoli a minulost mám vypořádánu.

Dneska se nestačí „jenom“ ožrat, abys skončil na záchytce. Musíš vyvádět, dřív, třeba za Husáka, to bylo jiné.

elkon

jiná odpověď

Nic ti do toho není, kdo kde byl, to jen ty se chlubíš každým prdem.

cappuccino

ne

Na zachytce jsem nebyla ale mam historku.
Jeden chlapek jezdi u popelaru. Po Silvestru prisel do prace ale chlapi nikce. Bez chlapu nemuze jezdit. Nekdo mu poradil, at zajede na zachytku. Tak tam zajel, vyzvednul je a oni sli ze zachytky primo do prace!!
Ted uz do budoucna vi, kde je najde:)

Zdeněk6

ano

Filip84

dany: 👍😂

Sakra, tolik roků jsem musel chodit do školy (hovno z toho! 🙄), a ani na záchytku nás nevzali se podívat! 😏