LOBOGO

Čím se rozpustí dehet z tabáku při kouření cigarety ?

Na STOP filtru se usazuje dehet při kouření cigarety, dá se nějak rozpustit, zředit nebo odstranit ?

Nejlepší odpověď
Filip84

Znám odpověď

Dehet (jakýkoli) rozpouští bensin, nebo aceton. kyselina fluorovodíková, louhy – hydroxid vápenatý, hydroxid draselný … Bude chemická reakce! 😈

Nevím, k čemu to rozpouštění dehtu bude, zda-li má při tom přežít i ten lapač dehtu, ale tak to už není má věc, že? 🤓

Další odpovědi
Drap

Znám odpověď

Rozpouští se jen část a velmi pomalu. Zbylý dehet se ukládá v těle.