Filip84

Doporučili byste „baronovi“ jinou práci na maniakální stavy, než v „Dolu Hlubina“? 😈

Kdyby takto „baron“ fáral do dolu, tam lámal uhlí, na předku, jak frajer nevídaný, tak by neměl tady čas kušnit a otravovat❗❗❗: byl by rád, že by se po šichtě umyl, nacpal a vyspal! 😎

Má to jednu vadu na kráse: ve Znojmu není „Důl Hlubina“. Poradíte „baronovi“ jinou, podobnou práci? Napadá mne, třeba, lámání kamene v kamenolomu … 😈

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tvůj OPTIMISMUS mně přijde doslova nakynutý! Chceš ho snad ZABÍT? (VÍM, že ANO!) 😉 😂 😂

Svěřit Rokiovi třeba lopatu? Hned je zlomená (hromada mrtvých a zraněných kolem)! A představ si, že by vzal do ruky sbíječku! CO ti provedli ti nebozí, těžce pracující důlní roboši, že bys na ně seslal takovou POHROMU, jakou je Rokio? 😯

Ne že by se pro něj nenašlo uplatnění. Třeba testovacích subjektů pro ověření účinnosti prostředků na hubení hlodavců či jiných potvor není NIKDY DOST! 😉

Geradeaus nach Auschwitz-Birkenau – marschieren marsch!
Důkladně ho tam osprchovat mýdlem zn. Zyklon B, aby ho přešla Sláma Ukravína. 😉 😂 😂

BTW – na to si zamlouvám první řadu s popcornem!

Další odpovědi
Rokio

Se svojí prací jsem spokojený. Od začátku týdne jsem byl každý den v dílně. Zase jsem byl povolán.

Na starosti mám odstraňování plastů od komponentů a přenášení bedýnek. Pracuji ve stoje.

Filip84

aliendrone: Ne, proč bych ho měl chtít zabít? Jo, to druhý „vévoda“, ten je žhavý kandidát na penálisaci! 😈

Jednoduše: „baron“ má opravdu silnou mánii, která stojí za tím, že kušní a otravuje❗❗❗ svý okolí. Jak chceš „barona“ unavit: skákat po Mařeně neskáče. 🤷‍♀️ Ptáka Frantovi do prdele taky nestrká. 🤷‍♀️ Průměrný nákup mu trvá tak 8 hodin, z toho 6 hodin zabere řešení přechodů pro chodce a křižovatek, 1.5 hodiny hledání penízů v automatech a vozících na zem padlých, 0.5 hodiny nákup. To ho neunaví: naopak, má 100+1 dojmů na další, pitomé, otázky, co otravují❗❗❗

„Barona“, sice, zpátky „povolali“ do chráněný dílny, ale ono pracovat 36 hodin týdně, a navíc dělat lehkou práci, ho – zjevně – dostatečně neunaví. No tak co, no, nějaký kamenolom, nebo nošení nějakých těžkých výrobků, polotovarů, by ho mohlo dostatečně unavit. 🤷‍♀️ Podívej se, jemu šmatlá hlava, fysicky je fit (to „vévoda“ je jiný příběh!). Byl by na světě k něčemu, měl by peníz – tyhle práce bejvaj poměrně slušně zaplacený, plus „baron“ má ten důchod. A nekušnil by, nebo ne alespoň tolik! Nejen tady, ale i jeho mamá už z něho musí srát mramor, jako! 🙄😅

Filip84

Rokio🤪: Spokojený, možná, jsi, ale Tvý okolí není spokojený s Tvou mánií, úplně na rovinu. 😅 Zjevně Tě tam dostatečně neunaví – víš jak! 😈

Rokio

Filip84: Aha. Pracuji jen 9 hodin týdně. V pondělí, ve středu a v pátek.

Filip84

Rokio🤪: No… Lidé, obvykle, tohle odpracují za den, zhruba, víme? 🙄😅

jirka F

Filip84: To chceš udřít Rokia tak že z toho dostane nakonec nějaký záchvat slyšel jsem že Rokio má vůči tobě toleranci ale například disraeli by s tebou chtěl dělat.

Filip84

jyřýk🤪: Zase Ti nerozumím ani hovno. 🤦‍♀️

Proč by měl „baron“ obdržet „záchvat“? Ti už úplně hrabe? Než jde člověk pracovat, tak jde na lékařskou prohlídku: buďto ho lékař pustí, nebo ho lékař nepustí. Tečka. Když ho pak „jebne“, je to problém jeho a lékaře, ne problém chefa / zaměstnavatele. 🙄

„Rokio má vůči tobě toleranci“ znamená co?

„disraeli by s tebou chtěl dělat“ znamená co? Co by chtěl se mnou dělat? Já nejsem gay, a obávám se, že Disraeli rovněž ne! 🙄

Buď se vyjádři pregnantně, nebo nepiš. 🤦‍♀️ To není chráněná dílna, tady, chápeš to? 🙄