Angi-Shy

Muže být v České republice obézní člověk dárcem orgánu a tkáně, pokud netrpí žádnými zdravotními komplikacemi.

V některých jinych statech je to za urcitych podminek mozne, ale informace o tom jak to je v cesku jsem nikde nenasel.

Muze byt obezni clovek darcem organu a tkane v Česke republice ,pokud netrpi zadnymi zdravotnimi komplikacemi?

Odpovědi
Drap

Pokud je zdravá, tak ano.

elkon

Zde je popsáno, kdo může být dárcem krve. https://www.cer­venykriz.eu/mo­hu-se-stat-darcem-krve

elkon

Měnit smysl otázky, pokud už je na ni odpovězeno může jen ignorant.

Disraeli

Otázka byla změněna jen jednou a měnila ji annas, nikoli tazatel a (tentokrát) smysl otázky nezměnila, jen doplnila diakritiku a interpunkce. Jakžtakž.
Leda, že by „Historie úprav“ měla nějakou chybu, ale vypadá to, že smysl původní a upravné otázky je zcela stejný,

Disraeli

Samozřejmě slovosled u „České republiky“… ale to smysl otázky nezměnilo.